Minimalist Blogger Templates from GalleryBloggerTemplates.com. Optimized for your blog. Free to download and use.

Kiedy przychodzi w końcu czas na remont domu, w większości zaczynamy od malowania ścian, odświeżania dekoracji, kupujemy nowe meble – jednak jeśli przychodzi czas na poważniejszy remont domu, na całkowitą odmianę pomieszczeń, zaczynamy oczywiście od wymiany, bądź położenia nowych (jeśli dopiero się wybudowaliśmy) podłóg.

W sklepach remontowo-budowlanych znajdziemy pełno intrygujących inspiracji i koncepcji na podłogi w naszych domach i mieszkaniach. Znajdziemy dziesiątki a nawet setki rodzajów paneli, płytek, podłóg drewnianych, parkietów, wykładzin, dywanów – choć te jednak są używane dziś już bardzo rzadko, gdyż ciężko je utrzymać w czystości, a zwłaszcza Ci którzy są alergikami powinni wystrzegać się takich rozwiązań w swoich domach i mieszkaniach. Oczywiście ciekawe panele, na których położymy nie za duży dywanik, pasujący do wnętrza danego pomieszczenia. Dywany są świetnym rozwiązaniem w pokoiku dziecka, w sypialni a dosłownie w salonie, gdzie mamy miejsce do siedzenia. Dywan ma nam służyć jako element dekoracyjny, ale głównie, ażeby było nam cieplej w nogi, priorytetowo kiedy nie posiadamy ogrzewania podłogowego. W pomieszczeniu gdzie znajduje się choć malutki dywan w tej samej chwili jest przyjemniej i przytulniej.

Bardzo modne są dziś parkiety, niewątpliwie powinno się o nie adekwatnie dbać, ale prawdziwe Panie Domu nie będą miały z tym problemu. Do parkietów natomiast, dywany nie pasują, w szczególności kiedy parkiety są drewniane; podłogi drewniane dają już same w sobie wiele ciepła. Poszukajcie przed remontem ciekawych inspiracji, w sieci w wszelakiego rodzaju poradnikach, gazetach, czasopismach, na pewno znajdziecie pomysły na remont swojego domu.

Więcej: posadzki.

Pin It

0 komentarze:

Prześlij komentarz