Minimalist Blogger Templates from GalleryBloggerTemplates.com. Optimized for your blog. Free to download and use.

Nic tak bardzo nie buduje ducha drużynowego jak wspólne stroje, można żeby powiedzieć, że to jest bez większego znaczenia, ale rzeczywiście tak nie jest, ponieważ posiadanie jednorodnego rodzaju strojów drużynowych wzmacnia tylko i wyłącznie poczucie jedności w gronie poszczególnych zawodników drużyny.

Mając oni jednakowe stroje z większą łatwością identyfikują się z swoimi kolegami, a co z tym powiązane też z większym uporem dążą do wspólnego sukcesu jakim często w sytuacji drużyny jest wygranie czy tez pokonanie zawodników z przeciwnej drużyny. Stroje drużynowe tworzone są na specjalne zamówienie zazwyczaj są to koszulki z własnym napisałem, który ma znaczenie dla drużyny. Na pewno jest to indywidulane i niepowtarzalne zatem takie koszulki są na zamówienie. W bardzo wielu sytuacjach też w wyposażeniu każdej osoby z zawodników są bluzy z własnym napisem drużynowym. Bardziej nastawione na promowanie się drużyny i na pewno posiadające większe fundusze, które można przeznaczyć na tworzenie gadżetów zamawiają również koszulki dla kibiców, które są prawie, że bliźniaczo podobne do tych drużynowych i przeznaczone są dla wiernych kibiców.

W pewnych sytuacjach są rozdawane w ramach kampanii reklamowych, niemniej jednak w większości przypadków można je teraz zakupić, a dochody z ichniejszym sprzedaży są dodatkowym zastrzykiem finansowym, który jest przeznaczany na rozwój drużyny. Posiadanie wspólnych koszulek wzmacnia poczucie jedności w drużynie, ale i także wzmacnia poczucie oddania drużynie. Kibice także bywają również znacznie bardziej oddani drużynie mogąc nosić ich barwy.

Warto zobaczyć: koszulki z nadrukiem gdańsk.

Pin It

0 komentarze:

Prześlij komentarz