Minimalist Blogger Templates from GalleryBloggerTemplates.com. Optimized for your blog. Free to download and use.

Nie każda perfekcyjnie zaplanowana impreza nam wychodzi. Zdarza się, że czasem tak skupimy się na szczegółach, że efekt generalny będzie odbiegał od zamierzonego. Innym razem to goście nie dopiszą i mimo, że zapewniliśmy im świetne atrakcje, wcale nie będą nimi zainteresowani. Jak więc zaplanować imprezę, by rzeczywiście był to event naszego życia?

Wbrew pozorom wcale nie jest to takie skomplikowane. Najbardziej jest rozpocząć od ogólnej wizji. Na przykład, z jakiej okazji jest to impreza. Potem ustalić jakiś motyw przewodni. A na koniec pomyśleć o menu i atrakcjach specjalnych. Tutaj trzeba postawić na coś, czego jeszcze my sami nie widzieliśmy na żadnej takiej imprezie. Dość ciekawy może być taniec z ogniem, niemniej jednak nie próbujmy tego sami tylko zatrudnijmy grupę do pokazu. Wówczas posiadamy 100 procent pewności, że taki fireshow oczywiście się odbędzie, a po drugie, że będzie bezpieczny dla widzów i dla samych występujących. Z kolei po trzecie takie widowisko zrobione w specjalistyczny metodę będzie wyuzdane i niezapomniane.

Pokazy na eventy mogą być różnorakie. Jeżeli już boimy się ognia lub na imprezie mają być małe dzieci można wybrać mniej spektakularny pokaz. Kiedy planujemy rozpocząć kompletne wydarzenie jeszcze za dnia można wykorzystać balony z helem, które wypuścimy i jakie uniosą się do nieba kreując kolorową chmurę. Z kolei wieczorem można też wypuścić chińskie latarenki.

aby goście się nie nudzili lub nie skupili jedynie na jedzeniu można zaproponować im jakąś wspólną frajdę. Ma możliwość to być gra w karty albo jakieś wyzwanie nagrodzone w stosowny sposób.

Należy sprawdzić również: pixel poi.

Pin It

0 komentarze:

Prześlij komentarz