Minimalist Blogger Templates from GalleryBloggerTemplates.com. Optimized for your blog. Free to download and use.

Jeśli nie posiadamy samolotu, helikoptera, albo chociaż szybowca nakręcenie filmu z lotu ptaka będzie dość skomplikowanym misją. Chyba że użyjemy do tego celu quadrocoptera. Ten swoisty model helikoptera posiadający cztery śmigła daje możliwość na stabilny lot, oryginalne filmy i wykonywanie akrobacji, które niekoniecznie są możliwe w przypadku większych maszyn.

Drony to perfekcyjne urządzenia to przenoszenia nieznacznych ładunków. Im bardziej perfekcyjne kierowanie wielowirnikowcem w powietrzu, tym większa szansa na idealny film. By go jednak zdobyć potrzebna jest kamera o bardzo nieznacznych wymiarach. Właśnie nie jest konieczne wykorzystanie kamery płytkowej, jednakże jest to już rozwiązanie sprawdzone i warto je wziąć pod uwagę.

Sterowanie quadrocopterem jest możliwe poprzez specjalnego pilota. Mężczyźni i kobiety, które doceniają techniczne nowinki, mogą w sytuacji bardziej efektownych modeli wypróbować aplikację do smartphonea. Pozwala ona między innymi na sterowanie wysokością naszej maszyny z ziemi i obserwowanie jej lotu.

Należy pamiętać, że zwyczajne quadrocoptery posiadają ograniczony czas pracy. Ichniejszym lotem możemy cieszyć się przez maksymalnie piętnaście minut. Potem konieczna jest wymiana akumulatora na naładowany. Dlatego jeżeli już planujemy dzień przeznaczony na filmowanie, musimy mieć to na uwadze. Z zapasowych części polecam zaopatrzyć się też w dodatkowe śmigła quadrocopter. W pewnych sytuacjach pozwala to na inny tryb lotu, czasem pomaga w pracy, jeżeli jedno ze śmigieł ulegnie uszkodzeniu nie powinno się zaraz wracać do domu.

Warto spostrzec: drony.

Pin It

0 komentarze:

Prześlij komentarz