Minimalist Blogger Templates from GalleryBloggerTemplates.com. Optimized for your blog. Free to download and use.

Próbujesz odnaleźć sposobu na niebanalną reklamę? Nie chcesz, by twoje gadżety reklamowe okazały się czymś, co w okamgnieniu trafi do kosza? Świetnym pomysłem na reklamę są koszulki z nadrukiem. Koszulki to część odzieży, którą nosi każdy i której nigdy nie jest za wiele. Są praktyczne i obdarowana osoba będzie ją nosić pamiętając o tobie, a równocześnie pokazując ją innym. Druk na koszulkach to może być twoje logo, nazwa firmy lub niebanalny rysunek przyciągający uwagę z napisem odnoszącym się do twojej działalności.

Koszulki reklamowe mogą posiadać nadruk wyprodukowany w różnej technice. Innowacyjne metody pozwalają na zyskanie nadruku o dużej trwałości, żywych kolorach i odporności na czynniki zewnętrzne. Zapewniają, że druk na koszulkach nie zostanie uszkodzony w trakcie prania, prasowania ani nie zostanie wytarty w trakcie użytkowania koszulki z nadrukiem. Dzięki mocnym i żywym kolorom nadruku koszulki reklamowe mogą występować w każdym, nawet ciemnym kolorze. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

W zależności od ilości barw, wielkości nadruku i nakładu koszulek polecana jest inna technika nadruku. Przy ograniczonej ilości barw poleca się sposób sitodruku, ponieważ jest bardzo trwała, a cena uzależniony jest od ilości kolorów. W przypadku mniejszego nakładu najbardziej opłacalna jest folia wgrzewana na odzież. Nadaje się świetnie do napisów i zwyczajnych rysunków. Do bardziej niełatwych, wyrafinowanych rysunków najbardziej nadaje się druk cyfrowy. Ta forma umożliwia na zyskanie efektów, które są niemożliwe w sytuacji innych technik.

Zobacz więcej: koszulki reklamowe.

Pin It

0 komentarze:

Prześlij komentarz